Barion Pixel

Kedves Vásárlóink!

A megnövekedett forgalom miatt a rendelések feldolgozása és csomagolása a megadott határidőtől eltérhet!

Várhatóan a kiszállításokban - a szállítási feltételekben megadottakhoz képest - 1-2 napos csúszás lehetséges!

Kérjük, ezt a rendelések leadásánál vegyék figyelembe!

Köszönjük!

Szentiváni kertcentrum csapata

Kategóriák
Szakértői segítség telefonon, emailben
Szakértői segítség telefonon, emailben
Amennyiben kérdése van, segítünk
Gyors szállítás, akár másnapra GLS, DPD, MPL
Gyors szállítás, akár másnapra GLS, DPD, MPL
Futárszolgálattal 59 000Ft felett díjmentes egy csomagban max 40Kg-ig!
FoxPost csomagautomatába bármikor átvehető
FoxPost csomagautomatába bármikor átvehető
Kis csomagok esetén, max.58cm és 20kg
Vakondháló Comfort erősített14x16 200m2 (2mx100m, 40-42g/m2)
35.200 Ft

Vakondháló Comfort erősített14x16 200m2 (2mx100m, 40-42g/m2)

35.200 Ft
Cikkszám: GKS104749
Elérhetőség: 1 db raktáron
Várható szállítás: 2026. április 22.

Leírás és Paraméterek

Vakondhálóval biztonsággal elkerülhetők a kellemetlen vakondtúrások, úgy hogy a védett fajt nem mérgezzük meg. Hatékony módszer a vakondok távol tartására. Gyepesítés, fűmagvetés előtt telepítése előkészített egyenesebb talajra történjen, minimum 15-20cm átfedéssel számoljunk, majd 5-8 cm földréteg terítéssel fedjük be és készítsünk magágyat. Amennyiben gyepszőnyeg telepítenek, úgy közvetlenül a gyepszőnyeg alá helyezzük el, szintén a fent említett átfedéseket betartva. 

A vakondhálót rögzíthetjük műanyag fagy fém rögzítővel is, talajtípustól függően. Ajánljuk a Spike, vagy a Fixsol rögzítőket! A hálót hosszú élettartam és stabilitás jellemzi.

Fák, bokrok utólagos telepítése sem jelent gondot, mert a vakondháló feletti néhány cm termőréteg könnyen eltávolítható, a háló ollóval vagy késsel elvágható, így a növény gyökérzete számára szükséges árok könnyen előkészíthető.

- Gazdaságos és hosszú távú megoldás.

- Nem pusztítja el a vakondot.

- Nem befolyásolja a növények fejlődését.

- Telepítése egyszerű és gyors.

- Lehetővé teszi növények utólagos telepítését, illetve megfelelően telepítve a gyepszellőztetést.

- 100% extrudált PP

- UV stabilizált

- Háló szemméret: 14x16

- Szélesség: 2 méter

- Tekercshossz: 100 méter

- Szín: fekete

- Erősségi fokozat: 45g/m2 - erős

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.